EN
MENU

Dlaczego warto brać ślub w okresie świątecznym?

dlaczego-warto-brac-slub-w-okresie-swiatecznym

Zapach pomarańczy, kolorowa choinka, cała rodzina przy jednym stole, barszczyk z uszkami, atmosfera bliskości i miłości... Czy  święta Bożego Narodzenia mogą stać się jeszcze bardziej magiczne? Mogą!

inspiracje: http://rebeccahollis.com i www.100layercake.com

Jeśli nadal zastanawiasz się czy zorganizować ślub w święta - zrób to! Nie ma piękniejszego, bardziej rodzinnego święta, które zainspiruje Cię do zorganizowania ślubu. Możecie mieć pewność, że większość Waszej rodziny, z uwagi na wolne, bedzie razem z Wami celebrować ten dzień. Niewykluczone, że dawno niewidziana ciotka z Ameryki zaszczyci Was swoja obecnością i wrzuci do koperty dolary na wymarzoną podróż poślubną.

inspiracja: www.chicvintagebrides.com

Kochasz wszystko co sie mieni i swieci? Idealnie! Srebrne i złote dodatki nie dość, że będą się pięknie komponować, to w sezonie 2016/2017 są tzw. must have. Rozstaw świece, zamów kryształowe żyrandole, ubierz choinkę a do bieli dodaj trochę zieleni i nasyconej czerwieni. Bardzo modne w tym sezonie są dekoracje inspirowane naturą. Poza tym czy jest coś piękniejszego niż zdjęcie w zimowej aurze obok choinki?

 inspiracja: www.www.artfullywed.com http://rebeccahollis.com

Boisz się, że będzie Ci zimno? Dla praktycznych panien młodych dobra informacja: na wybiegach projektantów ślubnych króluje suknia z długim rekawem. Dodaj piękne bolerko lub długi, biały płaszcz, wpleć we włosy opaskę z perłami i efekt WOW murowany!

inspiracje:www.trubridal.org www.weddingforward.com www.elizabethannedesigns.com

Jeśli nadal zastanawiacie się czy wybrać świąteczną datę na Wasz ślub, pamiętajcie, że świąteczny klimat możecie podkreślić potrawami. Barszczyk z uszkami, pierogi czy makowiec wropowadzi gości w świąteczny klimat.
Do Panny Młodej: wybierając date świateczną masz pewność, że mężczyzna Twojego życia ją zapamięta. Dodatkowo literka "r" w nazwie miesiąca gwarantuje Wam szczęśliwy związek. Czy  potrzeba więcej?
Ślub w świeta to gwarancja, że stwierdzenie "magia świąt" nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego znaczenia.

 

Autorka tekstu: Agnieszka Czajka

Opublikowano: 2016-12-21