EN
MENU

I Edycja Projekt: Nasz ŚLUB

i-edycja-projekt-nasz-slub

6 grudnia 2014 w Atelier vie de Cateau przy ulicy Dolnej w Warszawie odbyła się I edycja wydarzenia „Projekt: Nasz ŚLUB”, podczas której zaproszeni goście mogli posłuchać o trendach ślubnych 2015. Pomysł zrodził się w mojej głowie, kiedy po raz pierwszy odwiedziłam atelier i miałam przyjemność poznać twórczynię tego magicznego miejsca. Szczegółowe informacje na temat imprezy można było znaleźć na blogach branżowych, które jednocześnie objęły patronat medialny wydarzenia. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się: właścicielka Atelier vie de Cateau Malwina Kalata, stylistka przyjęć Anna Dorot, styliści makijażu i fryzur Marta Kondratowicz i Kamil Frankiewicz, fotografka Lidia Skuza, filmowiec Adam Markowski, przedstawiciel firmy Pawo Marcin Porosa, florystyka Agata Krzepińska, karykaturzysta Szczepan Sadurski oraz artystka kulinarna Anna Jezierska.

 

fot. Lidia Skuza

Już od samego początku można było poczuć klimat ślubu, a to za sprawą Austina Princes’a, który dzięki uprzejmości Tomasza Krajewskiego prezentował się przed wejściem do atelier. Do drzwi salonu sukien ślubnych prowadził czerwony dywan, a w środku goście zostali przywitani lampką szampana.

 

fot. Lidia Skuza

 

Aby pojawić się na tym wydarzeniu wystarczyło zgłosić chęć uczestnictwa i otrzymać imienne zaproszenie. Spotkanie z Parami Młodymi trwało około 3 godziny i miało charakter panelów warsztatowych oraz dyskusyjnych.

 

fot. Lidia Skuza

 

fot. Lidia Skuza

 

Prowadzącym spotkania był Mariusz Dorot. Zaproszeni specjaliści opowiadali o tym jak zaplanować ślub, na co zwrócić uwagę, w jaki sposób ułatwić sobie ten trudny czas i co będzie szczególnie modne w 2015 roku zarówno w dekoracjach jak i makijażu. Każde wystąpienie było wzbogacone o prezentacje, pokazy umiejętności oraz degustację. Serca wszystkich gości skradł tort w stylu vintage, przygotowany przez cukiernię artystyczną Słodko w Ustach. Jedną z atrakcji spotkania była możliwość otrzymania portretu przygotowanego przez karykaturzystę Szczepana Sadurskiego. Zwieńczeniem wydarzenia było losowanie nagród w postaci voucherów i prezentów od ekspertów. Żadna z Par nie wyszła z pustymi rękami zwłaszcza, że były to Mikołajki.

 

fot. Lidia Skuza

 

fot. Lidia Skuza

 

fot. Lidia Skuza

 

Wydarzenie spotkało się z dużym uznaniem zarówno gości jak i zaproszonych do współpracy specjalistów, dla których taka forma spotkania była połączeniem niewątpliwej przyjemności z promocją. Dlatego na kolejną edycję serdecznie Wszystkich Państwa zapraszam.

Zobaczcie sami jakie atrakcje czekały nasze Pare Młode. Klip zrealizowany przez Adama Markowskiego- Cameralni.

 

 

 

Opublikowano: 2015-03-05