EN
MENU

Ślub sylwestrową porą!

slub-sylwestrowa-pora

Ślub i wesele w sylwestrową noc to świetny pomysł, choć nadal budzi wiele obaw i kontrowersji. Postaram się Was przekonać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Liczy się jak zwykle niebanalny pomysł i czeka Was niezapomniana uroczystość. Uroczystość, która będzie wspominana przez kolejne lata nie tylko przez Was samych, ale również przez gości weselnych.

źródło: www.vponsalewedding.co.uk

 

1. Zaplanujcie Sylwestra za Waszych gości

Noc sylwestrowa zawsze zmusza nas do planowania imprezy. Dlaczego by nie wyręczyć rodziny i znajomych i nie zorganizować sobie i im niezapomnianą imprezę sylwestrową? Uwierzcie mi będą zachwyceni. Bez wątpienia każdy z przybyłych na uroczystość pojawi się w nastroju iście imprezowym.

Źródło: www.eastcoasteventgroupdjs.com

 

2. Świętować z Wami będzie cały świat

Wybierając noc sylwestrową na ślub i wesele, jesteście szczęściarzami, ponieważ razem z Wami będzie świętować cały świat. Skoro ślub to jeden z najpiękniejszych dni życia, można uczcić go taką datą. Będzie  to z pewnością dobra wróżba na przyszłość.

Źródło: www.pinetrest.com

 

3. Kobiety kochają błyskotki

Kiedy jak nie właśnie w sylwestrową noc możemy ubrać się w błyskotki od stóp do głów. Zarówno nie jedna Panna Młoda jak i druhna będzie przeszczęsliwa taką nieograniczoną możliwością.

Źródło: www.pineterset.com

 

4. Oryginalny pomysł na ślub

Planując śluby i wesela niemalże zawsze słyszę od narzeczonych, że chcą mieć oryginalną i niepowtarzalną uroczystość. Chcą zaskoczyć swoich gości. Dlatego biorąc pod uwagę termin 31 grudnia na ślub możecie być spokojni, że zaskoczenie gwarantowane.

Źródło: www.pineterst.com

 

5. Poza sezonem

Okres świąteczno- noworoczny rządzi się swoimi prawami, jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to czas poza sezonem ślubnym. Dzięki temu usług związanych z tego typu uroczystością będzie w atrakcyjniejszych cenach.

Źródło: http://www.noyodecia.com

 

6. Atmosfera

Atmosfera oraz podwójny powód do świętowania  sprawią, że będziecie wspominać te chwile do końca życia. Nie zapomnijcie również o fajerwerkach i zimnych ogiach, które uświetnią Waszą wyjątkową uroczystość.

 fot. Przemek Białek

Z okazji Nowego Roku życzymy Wam niezapomnianej nocy sylwestrowej a w 2016 r. spełnienia i sukcesów na każdej płaszczyźnie życia .

Zespół Wedding Heaven

Kamila Romanow i Anna Dorot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

Autorka tekstu: Kamila Romanow

Opublikowano: 2015-12-29