EN
MENU
wedding heaven

O nas

Ślub to jeden jedyny taki dzień w życiu: wyjątkowy, nasycony wieloma wzruszającymi momentami, niezwykle ekscytujący. Zamyka pewien etap życia, by otworzyć drzwi do nowego - pełnego prawdziwej miłości.

Wedding Heaven to miejsce, w którym spełniają się marzenia każdej Pary Młodej. I nie ma przy tym znaczenia zasobność portfela, wyznawana wiara czy indywidualne upodobanie. Kamila Romanow- nasz konsultant ślubny jest w stanie dostosować plan wesela do pragnień i potrzeb każdego klienta, bez względu na to, czy miejscem organizacji ślubu będzie Warszawa, czy miasto położone za granicą.

Konsultant ślubny z Wedding Heaven to gwarancja, że to co niemożliwe, stanie się możliwe w tym szczególnym dniu. Pragniesz ślubu czy wesela w plenerze, atrakcji weselnych, które oczarują Was i gości? U nas wszystko jest możliwe.


kamila

Kamila Romanow- wedding planner, założycielka Wedding Heaven

Jest właścicielką firmy i certyfikowanym konsultantem ślubnym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w najdłużej działającej agencji ślubnej na rynku. Pasjonatka tematyki ślubnej, dlatego w każdy ślub i wesele wkłada całe swoje serce i maksimum zaangażowania, co potwierdzają wszystkie pary, z którymi Kamila współpracowała. Entuzjastka pięknych i wzruszających uroczystości ślubnych, które są ogromnym kapitałem emocjonalnym na przyszłe życie małżeńskie. Jej motto w pracy to: „Bądź najważniejszym gościem na swoim ślubie”.

 

 


ania

Anna Dorot- koordynator, stylistka przyjęć

Ania swoje pierwsze doświadczenia zdobywała w Wielkiej Brytanii, gdzie mogła przyglądać się od podstaw tworzeniu przyjęć weselnych. Jej wszechstronne wykształcenie oraz szerokie zainteresowania pozwalają czerpać z wielu różnorodnych dziedzin oraz kultur, co sprawia, że przyjęcie nabiera smaku i elegancji. Razem z Kamilą tworzą niezwykle zgrany duet.

 

 


dyplom

Dyplom

Kamila Romanow- właścicielka i jednocześnie dyplomowany konsultant ślubny zdobywała swoją wiedzę u najdłużej działającej na rynku polskim agencji ślubnej Beautifulday. Pod okiem najbardziej doświadczonych w tej dziedzinie szkoliła swoje umiejętności związane z organizacją ślubów i wesel, tak aby móc rzetelnie wykonywać zawód wedding plannera.