EN
MENU

Rekomendacje

Zgodnie z obietnicą, byliśmy najważniejszymi gośćmi na naszym ślubie i w dniu naszego przyjęcia nie musieliśmy się o nic martwić - co najwyżej o własne nerwy!   Wspaniała muzyka, pięęęękne dekoracje i rewelacyjna Pani tłumacz - te wszystkie elementy sprawiły, że wszyscy ciepło wspominają dzień naszego ślubu! Chciałabym to przeżyć jeszcze raz


Kamila i Christos

Zgodnie z obietnicą, byliśmy najważniejszymi gośćmi na naszym ślubie i w dniu naszego przyjęcia nie musieliśmy się o nic martwić - co najwyżej o własne nerwy! Kamila poleciła nam wielu wspaniałych podwykonawców i zrealizowała nasze najdziwniejsze pomysły.
Wspaniała muzyka, piękne dekoracje i rewelacyjna Pani tłumacz - te wszystkie elementy sprawiły, że wszyscy ciepło wspominają dzień naszego ślubu! Chcielibyśmy przeżyć to jeszcze raz!

 

fot. Bajkowe Śluby

Patrycja i Abel

Ach co to był za ślub…. Wszystko dopracowane do perfekcji, eleganckie, gustowne ale bez zadęcia.

Organizowaliśmy wesele 100 – osobowe, bardzo międzynarodowe, sami mieszkamy zagranicą. Zrobiłam wywiad z kilkoma agencjami ślubnymi i zdecydowałam się na Kamilę ponieważ urzekła mnie swoim profesjonalizmem, cierpliwością, wyczuciem stylu i wzbudziła moje zaufanie.

Kamila jest pełną profesjonalizmu i anielskiej cierpliwości konsultantką o niekonwencjonalnych pomysłach, indywidualnym podejściu do pary młodej, a przy tym niezwykle ciepłą kobietą. Współpracując z nią, ma się wrażenie, że pracuje się nie tylko z profesjonalnym partnerem ale też przyjaciółką, której można w 100% zaufać. Organizacja wesela międzynarodowego w Polsce, kiedy samemu się mieszka poza Polską, jest ogromnym przedsięwzięciem. Wszystko się udało, nawet lepiej niż się spodziewaliśmy. Brawo Kamila!

fot. Sebatian Małachowski

Dorota i Piotr

 

Mieliśmy dwa założenia dzień ślubu miał być perfekcyjny a ja oraz mój narzeczony, mieliśmy być najważniejszymi gośćmi na naszym weselu! Zaufanie, jakim obdarzyłam Kamilę od pierwszego spotkania, dawało mi poczucie spokoju, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalizm to jedno, ale sama Kamila Romanow jest wspaniałą osobą, która swoim ciepłem, empatią, spokojem ducha i opanowaniem jest wprost wymarzonym wedding plannerem! Tego nie jest w stanie wycenić żadna oferta.

fot. Elena Matiash

Patrycja i Robert

 

Nie wyobrażamy sobie jakby wyglądał nasz ślub i wesele bez Wedding Heaven i Kamili Romanow! Nawet nie chcemy tego sobie wyobrażać, bo z tą firmą wszystko było absolutnie idealne i dopracowane w najdrobniejszym szczególe!! Polecamy w 100%!

Drogie Panie jeśli nie możecie swoich przyszłych małżonków przekonać do usług wedding plannera - zróbcie wszystko co w Waszej mocy bo taka osoba jest niezbędna podczas zarówno ślubu jak i wesela, gwarantuje brak stresu i wszystko zgodnie z zamierzonym planem!! Dziękujemy serdecznie za idealną koordynację naszego ślubu i wesela wkład jest absolutnie bezcenny w ten cudowny dzień!

fot. Maciek Dworzański

Renata i Piotr

 

Gorąco polecamy Wedding Heaven wszystkim, którzy chcą aby ich ślub i wesele były idealne, tak jak sobie wymarzyli. Kompleksowa pomoc przy organizacji naszego najważniejszego dnia była dla nas bezcenna. Kamila i Anna zajęły się wszystkimi sprawami, nawet najdrobniejszymi, o których sami byśmy pewnie nie pomyśleli.

Efekt końcowy był wspaniały. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni i oczarowani naszym ślubem i całym jego otoczeniem. Na każdym etapie współpracy widać było ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz znajomość najnowszych trendów. Kamila i Anna mają pasje i widać, że ta praca sprawia im ogromną przyjemność i daje satysfakcje. A wszystko to z korzyścią dla Młodej Pary. Jeszcze raz dziękujemy za idealną współpracę i wszystkim szczerze polecamy.

fot. Przemek Białek

Ingrid i Terje

 

Jesteśmy z Norwegi, ale zdecydowaliśmy się na ślub w pięknej Polsce. Już na samym początku planowania zdaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujuemy pomocy i tak tafiliśmy do Wedding Heaven. Kamila w bardzo krótkim czasie zorganizowała nam naszą uroczystość a w dniu ślubu była dla nas bardzo pomocna, szczególnie wtedy, kiedy okazało się, że moja suknia wymaga poprawek. Dzięki temu, że wszystko świetnie przewidziała mieliśmy poczucie, że mamy to czego potrzebujemy, za co razem z mężem jesteśmy Kamili bardzo wdzięczni. Pomagała nam przed przyjazdem do Warszawy a także w dniu dla nas najważniejszym, była bardzo zaangażowana dzięki temu nasz ślub był perfekcyjny.

fot. Paweł Wodnicki

Edyta i Łukasz

 

Podziękowania dla Kamili za ogromne wsparcie jakim była dla nas przed ślubem i w tym najważniejszym dla nas dniu. Jej profesjonalizm, a jednocześnie ciepło jakim emanuje jest nie do przecenienia szczególnie w momentach najmniej spodziewanych jak wiadomość o złamanej ręce fotografa, który ma uwiecznić nasze szczęście i to chwilę przed ślubem Dzięki Kamili mogliśmy skupić się na najważniejszej dla nas kwestii duchowego przygotowania, a w dniu ślubu mogliśmy skupić się na gościach i przyjaciołach.

Robiła dla nas zarówno to co było wpisane w umowie i o wiele więcej - dziękujemy. Życzymy każdej przyszłej Parze Młodej podjęcia mądrej decyzji współpracy z Wedding Heaven, aby ten dzień był naprawdę najpiękniejszym dniem w życiu.

fot. Elena Matiash

Beata i Artur

 

Dziękujemy Kamili za ogrom pracy i serce jakie włożyła w organizacje naszego ślubu i przyjęcia weselnego na każdym etapie przygotowań. Dzięki jej pomocy miesiące, kiedy powstawały pomysły, realizowaliśmy poszczególne kroki a wreszcie przeżywaliśmy ten wielki dzień, będziemy wspominać wyłacznie jako niezwykłą przyjemność. Wszystko dopięte było w najmniejszych detalach, dzięki czemu mogliśmy się absolutnie bez stresu przeżywać ten wyjątkowy dla nas dzień. Wedding Heaven jest solidną firmą, a Kamila niezwykle ciepłą osobą, z którą przez krótki czas niezwykle się zaprzyjaźniliśmy.

fot. Sławomir Słomka

Agnieszka i Dawid

 

Dzięki Kamili stres związany z organizacją ślubu i wesela był dla nas pojęciem nieznanym. Bez niej zupełnie nie wyobrażamy sobie jakby miał wyglądać Ten Dzień. Aż szkoda, że to już wszystko za nami. Gorąco polecamy współpracę z Kamilą Romanow.

fot. fot. Elena Matiash

Sylwia i Jarek

 

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Wedding Haeven i była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć podczas przygotowań do ślubu! Wszystko, w tej ważnej dla nas chwili było tak jak sobie wymarzyliśmy, ale jesteśmy pewni, że nie udałoby się to nam bez pomocy Wedding Heaven. Już na pierwszym spotkaniu, Kamila wzbudziła w nas pełne zaufanie.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, cierpliwości, indywidualnemu podejściu a przede wszystkim mnóstwem oryginalnych i fantastycznych pomysłów udało nam się zrealizować wizję naszego idealnego ślubu. Szczegóły na które nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi, a które tak naprawdę tworzyły całą aranżację dobrane były perfekcyjnie. Bardzo ważne i cenne było dla nas to, że w samym dniu ślubu nie musieliśmy martwić się o nic! Od samego rana Kamila i Anna wszystko nadzorowały, dzięki czemu mogliśmy skupić się na tym co tak naprawdę najważniejsze i bawić się do białego rana. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i z szczerego serca polecamy każdemu, komu zależy aby dzień jego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany na lata!

fot. Ela Socharska

Karolina i Łukasz

 

Jeśli czytacie naszą opinię to może już zdecydowaliście się na pomoc wedding plannera i właśnie szukacie najlepszego albo jeszcze się wahacie czy ktoś taki jest Wam potrzebny. My z narzeczonym nie od razu byliśmy zdecydowani na pomoc wedding plannera w organizacji naszego wymarzonego ślubu i wesela , wydawało nam się ,że skoro mamy ponad rok czasu to wszystko uda nam się samym załatwić i zorganizować, niestety bardzo szybko zorientujecie się że czas biegnie w tym wyjątkowym okresie bardzo szybko a pracując od 9:00 do 17:00 jest go jakby dwa razy mniej I tak trafiliśmy Kamilę.

Już na pierwszym spotkaniu przekonaliśmy się, że jest to bardzo kompetentna, rzetelna ale przy tym ciepła i sympatyczna osoba. Kamila podsuwała nam ciekawe rozwiązania nic nie narzucając, a w dniu ślubu wiedzieliśmy że niczym nie musimy się stresować - dla Panny Młodej rzecz bezcenna, bo Kamila jest na miejscu , załatwiła nam tego ważnego dnia nawet wymarzoną pogodę. Dlatego w 100 % świadomie polecamy Wam Kamilę jako najlepszą wedding plannerkę w Warszawie a pewnie niedługo i w Polsce.

fot. Katarzyna Długosz